5 otázok pre Mirka Etzlera

Herec Mirek Etzler užíva Maxulen už ôsmy mesiac, a aj preto rád súhlasil s krátkym rozhovorom o jeho skúsenostiach s týmto výživovým doplnkom pre mužov.

 

ME_1200x800_2.jpg

 

Bolo ťažké sa rozhodnúť a začať robiť niečo proti negatívnym príznakom, ktoré prináša prirodzený pokles hladiny testosterónu?

Všeobecne majú muži dosť jasno v tom, že oni žiadnu pomoc nepotrebujú, že im aj tak nič nepomôže. Je pravda, že muži sa o seba starajú oveľa menej ako ženy a priznať si, že je niečo inak, je pre nás ťažké. Je to možno preto, že máme v sebe zakódované, že sme pánmi tvorstva. A chýbajúcu silu priznáme len ťažko, ak vôbec. Nie som iný. Ako mnohí iní chlapi som aj ja stál pred rozhodnutím neholiť sa a neumývať si vlasy každý deň, jednoducho sa príliš o seba nestarať. Myslím si, že je to pre Slovákov typické, muži v západnej alebo severnej Európe sú zvyknutí sa o seba starať oveľa viac . Na druhej strane sa mi zdá, že sa to už aj u nás mení k lepšiemu. Napokon, päťdesiatka je ideálny vek na to začať sa starať o svoje zdravie a fyzickú kondíciu.

 

Ako dlho už Maxulen užívaš?

Maxulen som vďaka Nordic Health spoznal v marci a odvtedy ho beriem pravidelne každý deň. Keď mám veľa práce, dám si ho aj 2x denne. Kedy si začal veriť že výsledky skutočne prídu? Ja som začal veriť už po prvej tobolke, keďže sa riadim známym horolezeckým príslovím:Kde je vôľa, tam je cesta. Prvé preukázateľné účinky sa u mňa prejavili asi po troch týždňoch. A to tak výrazne, že som si bol istý,že sú to skutočne účinky Maxulenu, keďže sa okrem užívania tohto výživového doplnku nič iné v mojom živote nezmenilo. Môžem teda povedať, že čím dlhšie Maxulen beriem, tým sa cítim lepšie, priama úmernosť.

 

Ako sa v každodennom živote prejavujú účinky prípravku Maxulen?

Účinky sa začali prejavovať postupne po ceste domov – do schodiska s veľkým množstvom schodov som zrazu začal behať. Niekoľkokrát som sa pristihol pri tom, že električku, ktorú by som si bežne nechal ujsť, som dobehol.Fyzicky som sa začal cítiť lepšie. Vrátil som sa k intenzívnemu športovaniu, veľa bicyklujem a leziem po skalách.Vyústilo to do projektu v Ádru, ktorý ešte tento rok dokončím. Neviem, či to priamo súvisí s Maxulenom, ale cítim sa aj o niečo pokojnejšie. Prejavuje sa to aj teraz počas covidovej krízy, ktorú, myslím, zvládam lepšie ako rovesníci v mojom okolí.

 

Prečo si myslíš, že je Maxulen naozaj prínosný a ako často ho užívaš?

Maxulen mi vyhovuje, prínos určite má. Vzhľadom na to, že ho užívam už sedem mesiacov, tak cítim prínos v oblasti fyzického aj intímneho života. To sa v konečnom dôsledku odráža pozitívne aj na psychike. Rád by som ho odporučil každému mužovi, ktorý sa v tichosti snaží zamaskovať, že už nič nie je také ako kedysi.

Mirek Etzler 14. 10. 2020

Vyskúšať Maxulen!

Využite zľavu 50% na prvú zásielku a objednajte si Maxulen teraz len za 12 EUR.

Viac TU
  • Svaly
  • Viac energie
  • Vytrvalosť