Členstvo

Aby ste dosiahli čo najlepšie účinky, je pravidelné a dlhodobé užívanie zásadné. Platí to pre všetky výživové doplnky a Maxulen nie je výnimka.

Ako dosiahnuť najlepšie účinky

Je dobre, že ste sa rozhodli riešiť príznaky spôsobené poklesom hladiny testosterónu. Maxulen vám v tom môže naozaj pomôcť. Nie je to však len o jednej tobolke, chce to aj vaše odhodlanie a trpezlivosť. Ani výsledky po fyzickom tréningu nevidíte po pár dňoch. Ak teda chcete dosiahnuť citeľné výsledky, je nutná určitá disciplína v pravidelnom užívaní a vydržať aspoň niekoľko mesiacov (odporúčané užívanie je 1 tobolka denne aspoň 4 až 6 mesiacov).

 

Prečo členstvo?

Vieme, že to nie je až taká jednoduchá záležitosť, preto vám poskytujeme Maxulen v rámci členstva. Zaručí vám pravidelný a bezstarostný prísun výživového doplnku Maxulen, pretože ho pohodlne a bez starostí nájdete každých 30 dní vo svojej poštovej schránke. Ide o nezáväzné členstvo, ktoré môžete kedykoľvek upraviť či zrušiť. Stačí nás kontaktovať na našej bezplatnej linke, emailom alebo poštou.

Členstvo Maxulen

Ako dosiahnuť najlepšie účinky. Aké sú výhody členstva?  

Najlepšie účinky

Ako bojovať proti príznakom klesajúceho testosterónu. A ako správne užívať výživové doplnoky, tak aby priniesli tie najlepšie účinky?
 
 

OBJEDNAŤ MAXULEN®

Využite zľavu 60% na prvú zásielku a objednajte si Maxulen teraz len za 11 EUR. Balenie obsahuje 30 kapsúl, množstvo určené na 1 mesiac užívania.

Maxulen posielame službou GLS.

 

predtým 28,00 EUR 11,00 EUR *

* Nákupom produktu sa stanete členom pravidelného zasielania. Členstvo je aktívne, kým ho nezrušíte. Je nastavené s mesačnou frekvenciou a môžete ho upraviť alebo zrušiť na našej linke, e-mailom alebo poštou. Cena ďalších zásielok je 28 EUR. Zľavový kód pre limitovanú ponuku na prvú zásileku za 5€ je Maxulen10
 • Prečo zasielame produkt v členstve pravidelných zásielok?

  Maxulen® je špičkový výživový doplnok, ktorého účinky prichádzajú pozvoľne, avšak pre mužský organizmus majú dlhodobý prínos. Nie je to liek, preto nemožno očakávať okamžitý účinok či úľavu. Na dosiahnutie uspokojivého výsledku, rovnako ako napríklad pri cvičení, je nutné dodržiavať isté odhodlanie. Tie najlepšie výsledky dosiahnete po pravidelnom užívaní po 4 až 6 mesiacoch. Preto vám zasielame Maxulen® každý mesiac, aby sme vám zaručili pravidelné užívanie, ktoré vám pomôže dosiahnuť najlepšie výsledky. Výhodou programu je aj to, že si ušetríte čas i starosti s obstarávaním ďalších zásielok.

 • Čo vám Maxulen® naozaj prináša a čo od neho očakávať?

  Po tridsiatke začína hladina testosterónu v mužskom tele klesať približne o 1 % ročne. Je to prirodzený fyziologický vývoj, ktorý prináša do mužského života nepríjemné zmeny. Medzi hlavné príznaky klesajúcej hladiny testosterónu patrí úbytok svalovej hmoty, priberanie na váhe, pokles energie a strata libida. Výživový doplnok Maxulen® pomáha mužom čeliť práve týmto negatívnym trendom. Je dôležité si uvedomiť, že Maxulen® nezvyšuje hladinu mužského hormónu. Od našich zákazníkov vieme, že svaly sa im zásadne nezväčšili,ale v kombinácii s cvičením vidia lepšie výsledky. Cítia sa pevnejší, silnejší a menej unavení.

 • Ako správne užívať doplnok stravy Maxulen®

  Je dôležité s užívaním neotáľať. Hneď ako vám príde prvá zásielka, začnite užívať 1 kapsulu denne s jedlom alebo po ňom. Len tak sa vám užívanie naozaj oplatí a vy získate za svoje peniaze ten najlepší účinok. Nastavte si každodennú upomienku do telefónu či kalendára. Každodenné užívanie jednej kapsuly je nevyhnutné na to, aby ste dosiahli ten najlepší účinok. Prestávky a náhodné užívanie nemusia priniesť očakávané výsledky.

 • Ako najlepšie vyskúšam účinky výživového doplnku Maxulen®?

  Ak chcete Maxulen® vyskúšať naplno a účinne sa brániť negatívnym dôsledkom, ktoré so sebou prináša klesajúca hladina testosterónu, musíte ho užívať každý deň počas 4 až 6 mesiacov. Niektorí zákazníci cítia účinky už po mesiaci užívania. Ide však o individuálne výsledky. Je možné, že po tom, ako si na ne organizmus zvykne, nemusia byť už ďalší mesiac tak intenzívne vnímané.