28803-iStock_000016789207Small-web.jpg

O nás

Naším poslaním je pomáhať ľuďom zlepšovať ich každodenný život prostredníctvom overených, vysoko kvalitných produktov.

NutraQ CZ s. r. o. je súčasťou nórskej skupiny NutraQ AS, ktorá je jednou z najväčších spoločností predávajúcich výživové doplnky a ďalšie produkty v severských krajinách. Spoločnosť má centrálu v nórskom Osle a je zastúpená vo Švédsku, Fínsku, Dánsku, Českej republike, Nemecku a USA. Skupina má približne 170 zamestnancov a ponúka desiatky produktov.

30843-5324-web.jpg

Sídlo centrály NutraQ v Oslo

Kvalita je pre nás prioritou

V Českej republike pôsobíme od roku 2011. Naším cieľom je ponúknuť českému spotrebiteľovi produkty tej najvyššej kvality. Neustále pracujeme na vývoji nových, ale aj tých, ktoré už niekoľko rokov predávame. Výborným príkladom je VitaePro®,ktorý prešiel vývojom už niekoľkokrát a teraz má najbohatšie zloženie od roku 2011, kedy sme ho v Českej republike uviedli na trh. Rovnako tak Maxulen®už prešiel ďalším vývojom.

30849-6741310-web-400x400.jpg

Sídlo Nordic Health s. r. o. v Hybernskej ulici v Prahe 1

Na výrobu našich produktov používame len kvalitné suroviny od overených dodávateľov, ktorí spĺňajú nielen štandardy kvality, ale aj správne výrobné procesy (GMP) a pravidlá ekologickej udržateľnosti zdrojov (napríklad certifikácia Friend of the Sea pre Calamari olej obsiahnutý vo VitaePro® a OmegaPro®).

Pretože predávame najmä výživové doplnky s látkami extrahovanými z prírodných zdrojov, ktoré nie sú geneticky upravované a neobsahujú chemické prvky, efekty ich užívania sa väčšinou dostavia až za niekoľko mesiacov.Predávame preto všetky produkty v programe pravidelných zásielok a je pre nás dôležité, aby si toto zákazník uvedomoval už pri kúpe produktu. Zakúpenie jednej krabičky nemá na zdravie človeka veľký význam, je nutné počítať s dlhodobým užívaním. Podobné je to aj so zdravotníckou pomôckou, prípravkom Provexin® A100 HF, ktorého účinky bývajú väčšinou pozorovateľné až po 4 mesiacoch, najčastejšie však až po 6 až 9 mesiacoch.

Hodnoty našej spoločnosti, ktoré sa premietajú nielen do našej práce, ale aj do prístupu k našim zákazníkom sú:

Statočnosť

Inovácia

Zodpovednosť

Rešpekt

30557-Algalif_factoy_6-web.jpg

Miesto pestovanie morské riasy Haematococcus Pluvialis na Islande.

 

logaOM_certifikaty.jpg

Logá certifikátov našich výrobkov

ZĽAVA 60% na prvú zásielku

Viac TU