shutterstock_756200092.jpg

Štúdie

Účinky látok obsiahnutých v prípravku Maxulen® sú vedecky overené

 • Štúdia zameraná na mužské libido

  Dvojito zaslepená, placebom kontrolovaná štúdia, do ktorej sa zapojilo 60 zdravých mužov vo veku od 25 do 52 rokov preukázala zvýšenie libida súvisiace s príjmom Testofénu®. Skupina, ktorá dostávala denne v priebehu 6 týždňov dávku 600 mg Testofénu®, preukázala významné zvýšenie libida a zlepšenie zážitku v porovnaní so skupinou, ktorá dostávala placebo. Okrem preukázaných výsledkov reportovali muži užívajúci v priebehu štúdie Testofén® aj značný vplyv na silu, energiu a celkovú pohodu. Maxulen® obsahuje rovnaké množstvo látky Testofén®, ktorá bola podávaná v tejto štúdii, a to 600 mg v každej kapsule.

  1. Steels, et al; Physiological Aspects of Male Libido Enhanced by Standardized Trigonella foenum-graecum Extract and Mineral Formulation, Phytother.Res., (2011) Vol. 25, 1294–1300.

  Odkaz na štúdiu: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21312304

 • Štúdia zameraná na množstvo voľného testosterónu v tele a jeho vplyvu na prejavy starnutia u mužov

  V roku 2016 prebehla dvojito zaslepená štúdia, do ktorej sa zapojilo 120 mužov. Tí počas 12 týždňov užívali denne buď 600 mg látky Testofén®, alebo placebo. Skupina, ktorá užívala Testofén®, pozorovala zlepšenie všetkých problémov spojených s poklesom mužských hormónov, a to vrátane problémov s klesajúcim libidom. Meranie po 12 týždňoch nepreukázalo zvýšenie hladiny primárneho mužského hormónu, no potvrdilo väčšie množstvo voľného primárneho androgénu v tele.

   

  Odkaz na štúdiu: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26791805

 • Štúdia zameraná na vplyv senovky gréckej na výsledky cvičenia

  Dvojito zaslepená a placebom kontrolovaná štúdia mala za cieľ zistiť, či má pravidelné užívanie extraktu zo semien senovky gréckej vplyv na účinky pravidelného cvičenia a skladbu svalov. 49 účastníkov štúdie odborníci rozdelili do dvoch skupín. Účastníci prvej skupiny užívali každý deň 500 mg extraktu zo semien senovky gréckej, zatiaľ čo účastníci z druhej skupiny užívali placebo. Všetci účastníci štúdie potom v priebehu 8 týždňov absolvovali rovnaký cvičebný program a všetkým odborníci pravidelne merali silu svalov, množstvo svalovej hmoty a tuku v tele, účastníci sa tiež pravidelne vážili.

   

  Skupina užívajúca senovku grécku            

  Skupina užívajúca placebo
  Nárast sily svalov hornej polovice tela + 9.19 % + 4.22 %
  Nárast sily svalov dolnej polovice tela + 25.29 % + 15.26 %
  Množstvo telesného tuku v tele – 2.34 % – 0.39 %

  C.Poole, et al; The effects of a commercially available botanical supplement on strength, body composition, power output, and hormonal profiles in resistance-trained males, J.Int.Soc.Sports Nutr., (2010) Vol. 7, 34.

   

  Odkaz na štúdiu: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20979623

 • Štúdia zameraná na vplyv senovky gréckej na vytrvalosť

  Tejto dvojito zaslepenej štúdie, ktorá trvala 8 týždňov, sa zúčastnilo 60 mužov. Tých vedci rozdelili do dvoch skupín.Tej prvej následne denne podávali 600 mg extraktu zo semien senovky gréckej, druhá skupina užívala placebo. Obe skupiny sa podrobili rovnakému silovému tréningu 4x týždenne. U skupiny užívajúcej senovku grécku potvrdili následné merania výraznú anabolickú a androgénnu aktivitu a výrazné zlepšenie v pomere tuku v tele bez zníženia objemu svalov. Neboli hlásené žiadne vedľajšie účinky.

Vyskúšať Maxulen!

Využite zľavu 50% na prvú zásielku a objednajte si Maxulen teraz len za 12 EUR.

Viac TU
 • Pre dlhodobé užívanie
 • Zľava €12 na prvú zásielku
 • Priamo do vašej schránky