JJ_web_1140x700.jpg

Aj vaša sila a energia každým rokom ubúdajú?

To je bohužiaľ, „normálne“. Ale dá sa s tým niečo robiť...

Sú veci, ktoré sa skôr či neskôr stanú každému mužovi. A úbytok testosterónu je, bohužiaľ, jednou z nich. Prečo bohužiaľ? Pretože ho sprevádza množstvo nežiaducich príznakov.

Ak si myslíte, že sa vás tento problém netýka a negatívne účinky spôsobené poklesom hladiny testosterónu sa vám v každodennom živote zatiaľ vyhýbajú, možno sa mýlite.

Pokles hladiny hormónu T je totiž prirodzený pre všetkých mužov – a začína už po tridsiatke. Preto je úplne normálne, že okolo štyridsiatky na sebe začnete pozorovať zmeny, medzi ktoré patrí znížené sebavedomie, nižšia výkonnosť, klesajúci optimizmus, strata sily vo svaloch, zvýšená potreba spánku, nespavosť a mnohé ďalšie.

Príznaky klesajúceho testosterónu nedokázal zastaviť ani Ján Jackuliak. Ako sám hovorí:

"Cely život som sa cítil byť v slušnej forme. Plný sily a zivota. Okolo 40 som začal pozorovať zmeny v mojom tele a častejšiu únavu, taky zvláštny fyzický úpadok.. Najprv som to prirovnával jarnej únave alebo náročnosti mojej práce.. Ale keď som si všimol, že sa mi sila, energia a chuť pracovat nevracajú, pochopil som, že mám čo robiť s úbytkom testosterónu.. Musel som zacat jednať!!! Rozhodol som sa brániť a vyzkusat doplnok stravy Maxulen. Pomáha mi lepšie odolávať príznakom spojených s poklesom hladiny testosterónu… Vďaka Maxulenu sa cítim konečne ako chlap… a je to každým dnom lepšie a lepšie… a tak to aj je! Proste je to lepšie…"

 

Výživový doplnok Maxulen bol vyvinutý tak, aby podporoval normálnu funkciu svalov a nervového systému (horčík, zinok), pomáhal znižovať únavu a vyčerpanie (vitamín B6) a udržiaval normálnu hladinu testosterónu v krvi (zinok).

Preto nezabudnite. Úbytok testosterónu je možno normálny. To však neznamená, že to musíte nechať tak.

 

Musím vám všetkým chlapom, ktorí máte pochybnosti a únavu a stresy a neviete načerpat energiu napísať, že mi Maxulen naozaj zabral. Trvalo to dlhšie, ale efekt sa dostavil a to v plnej sile! 

Ján Jackuliak

ZĽAVA 60% na prvú zásielku

Viac TU
 • Prečo zasielame produkt v členstve pravidelných zásielok?

  Maxulen® je špičkový výživový doplnok, ktorého účinky prichádzajú pozvoľne, avšak pre mužský organizmus majú dlhodobý prínos. Nie je to liek, preto nemožno očakávať okamžitý účinok či úľavu. Na dosiahnutie uspokojivého výsledku, rovnako ako napríklad pri cvičení, je nutné dodržiavať isté odhodlanie. Tie najlepšie výsledky dosiahnete po pravidelnom užívaní po 4 až 6 mesiacoch. Preto vám zasielame Maxulen® každý mesiac, aby sme vám zaručili pravidelné užívanie, ktoré vám pomôže dosiahnuť najlepšie výsledky. Výhodou programu je aj to, že si ušetríte čas i starosti s obstarávaním ďalších zásielok.

 • Čo vám Maxulen® naozaj prináša a čo od neho očakávať?

  Po tridsiatke začína hladina testosterónu v mužskom tele klesať približne o 1 % ročne. Je to prirodzený fyziologický vývoj, ktorý prináša do mužského života nepríjemné zmeny. Medzi hlavné príznaky klesajúcej hladiny testosterónu patrí úbytok svalovej hmoty, priberanie na váhe, pokles energie a strata libida. Výživový doplnok Maxulen® pomáha mužom čeliť práve týmto negatívnym trendom. Je dôležité si uvedomiť, že Maxulen® nezvyšuje hladinu mužského hormónu. Od našich zákazníkov vieme, že svaly sa im zásadne nezväčšili,ale v kombinácii s cvičením vidia lepšie výsledky. Cítia sa pevnejší, silnejší a menej unavení.

 • Ako správne užívať doplnok stravy Maxulen®

  Je dôležité s užívaním neotáľať. Hneď ako vám príde prvá zásielka, začnite užívať 1 kapsulu denne s jedlom alebo po ňom. Len tak sa vám užívanie naozaj oplatí a vy získate za svoje peniaze ten najlepší účinok. Nastavte si každodennú upomienku do telefónu či kalendára. Každodenné užívanie jednej kapsuly je nevyhnutné na to, aby ste dosiahli ten najlepší účinok. Prestávky a náhodné užívanie nemusia priniesť očakávané výsledky.

 • Ako najlepšie vyskúšam účinky výživového doplnku Maxulen®?

  Ak chcete Maxulen® vyskúšať naplno a účinne sa brániť negatívnym dôsledkom, ktoré so sebou prináša klesajúca hladina testosterónu, musíte ho užívať každý deň počas 4 až 6 mesiacov. Niektorí zákazníci cítia účinky už po mesiaci užívania. Ide však o individuálne výsledky. Je možné, že po tom, ako si na ne organizmus zvykne, nemusia byť už ďalší mesiac tak intenzívne vnímané.