OBJEDNAŤ MAXULEN®

Využite zľavu 50% na prvú zásielku a objednajte si Maxulen teraz len za 14 EUR. Balenie obsahuje 30 kapsúl, množstvo určené na 1 mesiac užívania.

Maxulen posielame bezpečne a bezkontaktne priamo do vašej poštovej schránky.

Pre jubilejnú ponuku Maxulen len za 5€ zadajte kód Maxulen10

predtým 28,00 EUR 14,00 EUR *

*Nákupom produktu sa stanete členom pravidelného zasielania. Členstvo je aktívne, kým ho nezrušíte. Je nastavené s mesačnou frekvenciou a môžete ho upraviť alebo zrušiť na našej linke, e-mailom alebo poštou. Cena ďalších zásielok je 28 EUR. Pre jubilejnú ponuku Maxulen len za 5€ zadajte kód Maxulen10

O prípravku Maxulen®

Maxulen je výživový doplnok vyvinutý špeciálne pre mužov. Jeho hlavnými zložkami sú senovka grécka, horčík, zinok a vitamín B6. Toto zloženie je dôležité na udržanie normálnej hladiny testosterónu v mužskom tele a celkového zdravia muža.

  • Podporuje normálnu funkciu svalov (Horčík)
  • Pomáha znižovať únavu (Horčík, Vitamín B6)
  • Pomáha udržiavať hladinu testosterónu v krvi (Zinok)
  • Podporuje normálnu funkciu nervového systému (Horčík, Vitamín B6)
  • Pomáha udržať normálnu hladinu glukózy v krvi (Senovka Grécka)

Trigonella foenum (Trigonella foenum-graecum), známa aj ako senovka grécka, je jednoročná bylina pôvodom z Indie a severnej Afriky.

Senovka grécka má mnoho ďalších priaznivých účinkov na zdravie mužov, oficiálne zdravotné tvrdenie však čaká na uznanie EÚ.

Zloženie prípravku Maxulen®  

Senovky grécka 

600 mg

Horčík 125 mg (33 %*)
Zinok     10 mg (100 %*)
Vitamín B6 1,4 mg(100 %*)

*percento odporúčanej dennej dávky

 

Semienko senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum extrakt), objemová činidla (uhličitan vápenatý, mikrokryštalická celulóza), oxid horečnatý, protihrudkovacie látky (oxid kremičitý, kyselina stearová, horečnaté soli mastných kyselín), citran zinočnatý, leštiaca látka (hydroxypropylmetylcelulóza, glycerol), pyridoxínhydrochlorid.

  • Svaly
  • Viac energie
  • Vytrvalosť

Len za 5€!

Využite jubilejnú ponuku Maxulen len za 5€. Pri objednávke zadajte kód Maxulen10

Viac TU