DSC_0530_LA_crop-768x577.jpg

J.K.

Nielen, že mi svalová hmota neubúdala, ale pri pravidelnom cvičení mi celkom zjavne na správnych partiách začala svalová hmota narastať.

Vzhľadom  na to, že s pribúdajúcim vekom u mužov dochádza k úbytku svalovej hmoty a ja som už v dôchodkovom veku, rozhodol som sa pred viac ako rokom začať užívať ponúkaný Testomax. A skutočne. Nielen, že mi svalová hmota neubúdala, ale pri pravidelnom cvičení mi celkom zjavne na správnych partiách začala svalová hmota narastať.Teda nielen mladým, ale aj nám starším odporúčam pravidelné užívanie nástupcu Testomaxu – Maxulen.

(Pán J. K. je naším spokojným zákazníkom, ale chcel si uchovať svoje súkromie a rozhodol sa neposkytnúť foto a celé meno.)

O prípravku Maxulen®

Maxulen je výživový doplnok vyvinutý špeciálne pre mužov. Jeho hlavnými zložkami sú senovka grécka, horčík, zinok a vitamín B6. Toto zloženie je dôležité na udržanie normálnej hladiny testosterónu v mužskom tele a celkového zdravia muža.

  • Podporuje normálnu funkciu svalov (Horčík)
  • Pomáha znižovať únavu (Horčík, Vitamín B6)
  • Pomáha udržiavať hladinu testosterónu v krvi (Zinok)
  • Podporuje normálnu funkciu nervového systému (Horčík, Vitamín B6)
  • Pomáha udržať normálnu hladinu glukózy v krvi (Senovka Grécka)

Trigonella foenum (Trigonella foenum-graecum), známa aj ako senovka grécka, je jednoročná bylina pôvodom z Indie a severnej Afriky.

Senovka grécka má mnoho ďalších priaznivých účinkov na zdravie mužov, oficiálne zdravotné tvrdenie však čaká na uznanie EÚ.

Len za 5€!

Využite jubilejnú ponuku Maxulen len za 5€. Pri objednávke zadajte kód Maxulen10

Viac TU