Musím vám všetkým chlapom, ktorí máte pochybnosti a únavu a stresy a neviete načerpat energiu napísať, že mi Maxulen naozaj zabral. Trvalo to dlhšie, ale efekt sa dostavil a to v plnej sile! 

Ján Jackuliak

Ján Jackuliak

Okolo 40 som začal pozorovať zmeny v mojom tele a častejšiu únavu

Cely život som sa cítil byť v slušnej forme. Plný sily a zivota. Okolo 40 som začal pozorovať zmeny v mojom tele a častejšiu únavu, taky zvláštny fyzický úpadok.. Najprv som to prirovnával jarnej únave alebo náročnosti mojej práce.. Ale keď som si všimol, že sa mi sila, energia a chuť pracovat nevracajú, pochopil som, že mám čo robiť s úbytkom testosterónu.. Musel som zacat jednať!!! Rozhodol som sa brániť a vyzkusat doplnok stravy Maxulen. Pomáha mi lepšie odolávať príznakom spojených s poklesom hladiny testosterónu… Vďaka Maxulenu sa cítim konečne ako chlap… a je to každým dnom lepšie a lepšie… a tak to aj je! Proste je to lepšie …

Limitovaná ponuka Maxulen len za 5€

Viac TU
 • Prečo zasielame produkt v členstve pravidelných zásielok?

  Maxulen® je špičkový výživový doplnok, ktorého účinky prichádzajú pozvoľne, avšak pre mužský organizmus majú dlhodobý prínos. Nie je to liek, preto nemožno očakávať okamžitý účinok či úľavu. Na dosiahnutie uspokojivého výsledku, rovnako ako napríklad pri cvičení, je nutné dodržiavať isté odhodlanie. Tie najlepšie výsledky dosiahnete po pravidelnom užívaní po 4 až 6 mesiacoch. Preto vám zasielame Maxulen® každý mesiac, aby sme vám zaručili pravidelné užívanie, ktoré vám pomôže dosiahnuť najlepšie výsledky. Výhodou programu je aj to, že si ušetríte čas i starosti s obstarávaním ďalších zásielok.

 • Čo vám Maxulen® naozaj prináša a čo od neho očakávať?

  Po tridsiatke začína hladina testosterónu v mužskom tele klesať približne o 1 % ročne. Je to prirodzený fyziologický vývoj, ktorý prináša do mužského života nepríjemné zmeny. Medzi hlavné príznaky klesajúcej hladiny testosterónu patrí úbytok svalovej hmoty, priberanie na váhe, pokles energie a strata libida. Výživový doplnok Maxulen® pomáha mužom čeliť práve týmto negatívnym trendom. Je dôležité si uvedomiť, že Maxulen® nezvyšuje hladinu mužského hormónu. Od našich zákazníkov vieme, že svaly sa im zásadne nezväčšili,ale v kombinácii s cvičením vidia lepšie výsledky. Cítia sa pevnejší, silnejší a menej unavení.

 • Ako správne užívať doplnok stravy Maxulen®

  Je dôležité s užívaním neotáľať. Hneď ako vám príde prvá zásielka, začnite užívať 1 kapsulu denne s jedlom alebo po ňom. Len tak sa vám užívanie naozaj oplatí a vy získate za svoje peniaze ten najlepší účinok. Nastavte si každodennú upomienku do telefónu či kalendára. Každodenné užívanie jednej kapsuly je nevyhnutné na to, aby ste dosiahli ten najlepší účinok. Prestávky a náhodné užívanie nemusia priniesť očakávané výsledky.

 • Ako najlepšie vyskúšam účinky výživového doplnku Maxulen®?

  Ak chcete Maxulen® vyskúšať naplno a účinne sa brániť negatívnym dôsledkom, ktoré so sebou prináša klesajúca hladina testosterónu, musíte ho užívať každý deň počas 4 až 6 mesiacov. Niektorí zákazníci cítia účinky už po mesiaci užívania. Ide však o individuálne výsledky. Je možné, že po tom, ako si na ne organizmus zvykne, nemusia byť už ďalší mesiac tak intenzívne vnímané.